Gauti preliminarią sąmatą +370 608 66611
Pradinis Apie mus

Lammi blokeliai

A+ klasės statybiniai blokeliai
Itin kokybiški statybiniai blokeliai
Itin tvirti statybiniai blokeliai
Statybiniai blokeliai tvirtam namui
Pamatų įrengimo chema

Patikimos „Lammi“ produkcijos kokybės garantijos

Koncernas „Lammi Betoni“ – 1956 metais įkurta šeimos įmonė, Suomijos statybos pramonėje žinoma dėl savo naujovių ir žymaus indėlio į gaminių tobulinimą. „Lammi Betoni“ turi daugiau nei pusės amžiaus tradicijas, produkcijos ir statybos technologijų vystymo patirtį. Geriausias atkaklios ir novatoriškos koncerno „Lammi Betoni“ veiklos pavyzdys yra termoizoliaciniai ir forminiai mūro blokeliai, naudojami AB „LammiKivitalot“, statant vienus geriausių akmeninių namų Suomijoje. Produkciją, skirtą pamatams, taip pat paruoštus pamatų klojinius „Lammi Tassu“, gamina AB „LammiPerustus“. Nuo 2010 m. koncernas „Lammi Betoni“ įžengė į Rusijos rinką, kuriai atstovauja dukterinė įmonė RAB „Lammi Dom“.

Koncernas ieško naujų būdų, kaip betoną panaudoti statybose, gaminti didelius gamyklinius produkcijos ruošinius, taupyti išteklius ir supaprastinti statybų technologijas ir siūlo statybininkams, profesionaliems ir neprofesionaliems, patikrintus, saugius ir naujoviškus sprendimus.

2014 m. koncernas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos įmone UAB „Volis“ ir pristatė prekinį ženklą LAMMI NAMAS.

 
Betonas įgauna bet kokią formą

„Lammi“ blokeliai gaminami iš betono. Jie nedegūs, nepūvantys, atsparūs oro pokyčiams ir šalčiui. „Lammi“ blokeliai sukurti bendradarbiaujant su šios pramonės specialistais. Asortimente yra platus blokelių pasirinkimas: forminiai ir termoizoliaciniai mūro blokeliai bei pertvarų blokeliai, skirti plonasiūliam mūrui. Aukšta „Lammi“ blokelių kokybė ir tikslūs matmenys leidžia neprofesionalams greitai ir gerai atlikti darbus. Armuoti ir betoniniai forminiai ir termoizoliaciniai blokeliai „Lammi“ užtikrina sienų konstrukcijų tvirtumą ir nelaidumą. „Lammi“ blokelių forma leidžia tinkamai išdėstyti plieninę armatūrą apsauginio betono sluoksnio atžvilgiu. Dėl tokių savybių aukščiausią konstrukcijų tvirtumą galima užtikrinti jau atliekant matavimus.

Įvairiems statybos būdams „Lammi“ blokeliai naudojami statant įvairius pamatus, rūsius ir sienas nedideliuose individualiuose ar didesniuose namuose. Masyvi siena iš betoninių blokelių, užtikrina gerą garso izoliaciją.

 

Lammi namas brošiūra >>