Gauti preliminarią sąmatą +370 608 66611
Pradinis Lammi blokelių produkcijaPAMATO KLOJINIAI Lammi TASSU

PAMATO KLOJINIAI Lammi TASSU

Pamato ir rostverko klojiniai „LammiTassu“, kuriuos gamina koncernas LAMMI, yra tinkami naudoti ištisus metus. Jie tinkami juostiniams pamatams arba poliniams pamatams. Juose naudojama patentuota montavimo technologija – tai veiksmingas sprendimas, jei reikia greitai, paprastai ir nebrangiai statyti pamatus. Taip paruošti pamato ir rostverko klojiniai, su įtaisyta armatūra, juos galima sumontuoti ir užpilti betonu per vieną dieną. Klojiniai tinka juostiams pamatams, nes užpilant betoną susiformuoja pamato žiedas. Poliniai pamatamatai taip pat gali būti statomi naudojant klojinius. Poliniams pamatams suformuojamas rostverkas (žiedas) ant kurio statome sieną iš Lammi blokelių.

Paprastumas

Pamato įrengimas su LAMMI TASSU klojiniais yra nesudėtingas. Pamatų įrengimui nereikia specialių įrankių ir inventoriaus bei specialių įgūdžių.

Greitis

Dėl paruoštų pamato klojinių su įtaisyta armatūra, pastato pamatus galima sumontuoti ir užpilti betonu per vieną dieną. „LammiTassu“ klojinių nereikia išmontuoti, todėl atlikus betonavimą galima pereiti prie kito darbų etapo.

Nauda

Dėl pamatų liejimo paprastumo ir greičio sutrumpėja statybų laikas bei sumažinamos išlaidos.

Montavimas

Čia galite parsisųsti montavimo instrukciją arba pažiūrėti video: pamato įrengimas 

klojiniu montavimas

Atsisiųsti LAMMI klojinių montavimo instrukciją

pastatu klojiniai

pamatu klojiniai Pamatų klojiniai

PAMATO KLOJINIŲ ASORTIMENTAS

Pamatu klojiniu tipai