Gauti preliminarią sąmatą +370 608 66611
Pradinis Lammi blokelių produkcijaBLOKELIAI SU APŠILTINIMU

BLOKELIAI SU APŠILTINIMU

Masyvūs ir šiltiA+ klasės blokeliai

LAMMI blokeliai su apšiltinimu, skirti išorinėms kotedžų ir mažaaukščių namų sienoms mūryti, visada pravers, kai reikės tvirtų, kietų ir masyvių sienų, pasižyminčių gera šilumos izoliacija. LAMMI blokeliai taip pat tinka rūsių ir karkasinių medinių ar rąstinių namų sienoms ir pamatams mūryti.

Termoizoliaciniai LAMMI blokeliai, kurių plotis yra 500, 400 ir 350 mm. skirti aukštos kokybės namams, naudojantiems nedaug energijos statyti. Puiki šiluminė išorinių sienų izoliacija užtikrinama naudojant aukštos kokybės termoizoliacinę medžiagą neopor ir aukštą konstrukcijos tankį.

Pigu ir greita

Statyba naudojant LAMMI blokelius yra greita. Vieno aukšto namą galima pastatyti per 7 dienas. Greita ir kokybiška statyba sutaupo jums didelę dalį sąnaudų. Blokeliai vienas su kitu sujungiami ne statybiniu skiediniu, o tiesiog sujungiami - suklijuojami ir kiaurymės užpilamos betonu. Konstrukcija ypač sandari, todėl, kad klijuojant blokelius apšiltinimo sluoksnis sandarinasi, o pripilant betoną į kiaurymes siena dar kartą sandarinama. Taip susidaro masyvi, sandari ir tvirta konstrukcija. Namo sienos ir pamatas gaunamas apšiltintas ir vientisas t.y. siena ir pamatas vientisas monolitas iš lauko ir vidaus, o tarp jų neopor apšiltinimo sluoksnis.
LAMMI blokeliuose su apšiltinimu, naudojama nauja ekologiškai saugi izoliacinė medžiaga „Neopor“. Puikias izoliacines „Neopor“ savybes užtikrina jo sudėtyje esantis grafitas, kuris atspindi didelę dalį infraraudonųjų arba šiluminių spindulių ir žiemą nepraleidžia jų per sieną iš pastato, o vasarą – į pastatą.  Su LAMMI blokeliais nebereikia apšiltinti sienų.

KOKYBĖ PATIKRINTA SUOMIJOJE JAU DAUGIAU NEI 20 METŲ

LAMMI blokeliai - aukštos kokybės namams statyti. LAMMI blokelių technologija yra ypač sandari ir šilta, todėl jie yra skirti A+ energetinės klasės namams statyti. LAMMI blokelių sienos apšiltininimo sluokstinis yra vientisas, nepretraukiamas, be šalčio tiltelių. Nepriekaištinga blokelių kokybė leidžia statyti ypač lygias sienas, kurioms nereikalingas papildomas tinkavimas.