Gauti preliminarią sąmatą +370 608 66611
Pradinis Lammi blokelių produkcijaBETONINIAI FORMINIAI BLOKELIAI

BETONINIAI FORMINIAI BLOKELIAI

Betoniniai forminiai blokeliaiPatikimumas ir tvirtumas

Koncernas „Lammi Betoni“ pirmasis pasiūlė betoninio forminio blokelio idėją. Idėją įgyvendino ir pirmieji blokeliai pasirodė rinkoje 1970 m. pradžioje. Iš forminių mūro blokelių gaunamos tvirtos konstrukcijos. Dešimtmečius produkcija buvo tobulinama panaudojant patirtį sukauptą statybose. „Lammi“ produkcija – tai saugus šiuolaikinio reiklaus statytojo pasirinkimas.

 

Apgalvotos detalės

Ypatingas dėmesys yra skiriamas vertikaliems forminių blokelių matmenims, kurie iki riekiamų apdirbami deimantais, todėl paprasta statyti net ir labai aukštas konstrukcijas ir atramines sienas. Paruošti galiniai ir kampiniai blokeliai palengvina darbą. Dėl optimalios forminių blokelių konstrukcijos, pilamas betonas užpildo vidinę blokelio ertmę horizontaliai ir vertikaliai. Taip užtikrinamas pakankamas armatūros apsauginis sluoksnis. Iš armuotų blokelių statomos masyvios, nepralaidžios ir tvirtos konstrukcijos, kurios naudojamos statant įvairius objektus. Konstrukcijos pastatytos iš forminių blokelių yra nelaidžios garsui, nedegios ir nepūvančios. Prieš užpilant betoną, konstrukcijos viduje galima ištiesti reikiamus vamzdynus.

 

Paprastas apdirbimas

Dėl savo panaudojimo paprastumo forminiai blokeliai patogūs ir profesionaliems, ir neprofesionaliems statytojams. Pirmiausia jie naudojami statant pamatus ir sienas, kurias veikia grunto slėgis. Taip pat naudojami statant laikančiąsias ir pertvarų sienas. Tokie blokeliai labiausiai tinka statant atramines sienas, rūsius ir tokias konstrukcijas, kur labai mažai vietos, pvz., lifto šachtas. Blokeliai tvirtinami dygiais, todėl klijai ir mūro skiedinys nereikalingi,  konstrukcijoje iš forminių blokelių nėra mūro siūlių. Galutinę sienų apdailą galima atlikti naudojant tinką, ploną tinką arba dažus – atsižvelgiant į patalpos paskirtį.

 

Betoniniai forminiai blokeliai